+48 533 029 448

O MNIE

zdj1
herb

Prawnik Tomasz Łotoczko – wiedza oparta na doświadczeniu

 

Prowadzący kancelarię prawnik Tomasz Łotoczko to osoba o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym i wszechstronnym przygotowaniu merytorycznym. Ukończył wydział prawa na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie oraz studia podyplomowe z zakresu mediacji i arbitrażu sądowego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W 2015 roku obronił dyplom MBA w Wyższej szkole Bankowej w Gdańsku we współpracy z Uniwersytetem Northampton w Anglii. Posiada rozległą praktykę zdobywaną na różnych stanowiskach. Jako kurator społeczny w I zespole kuratorskiej służby sądowej wykonującym orzeczenia w sprawach karnych w Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód został odznaczony w 2010 r. Srebrnym Pamiątkowym Medalem Ministra Sprawiedliwości (informacja prasowa poniżej).

Opinie i porady prawne na najwyższym poziomie

Kancelaria prawnika Tomasza Łotoczko zapewnia doradztwo oraz pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego, a także w zakresie mediacji. Lata doświadczenia oraz specjalistyczna wiedza gwarantują świadczenie usług dostosowanych do Państwa potrzeb i osiąganie konkretnych efektów. Oferta obejmuje porady prawne, wydawanie opinii prawnych i sporządzanie umów, a także zastępstwo procesowe czy pomoc w odzyskaniu należności od wierzycieli. Od 2017 roku oferujemy również usługi detektywistyczne oraz profesjonalne szkolenia z zakresu strzelectwa sportowego i bojowego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeba skorzystania z pomocy radcy prawnego wiąże się zwykle ze znajdowaniem się w bardzo trudnej i stresującej sytuacji. Dlatego każdemu Klientowi zapewniamy nie tylko rzetelną pomoc, ale i kompleksowe wsparcie pozwalające poczuć się komfortowo i bezpiecznie.